טיפול אנטי אייגינג בתא לחץ- אפשר לדלג ישר אל:

בנושא אנטי אייגינג ותא לחץ min

טיפול אנטי אייגינג בתא לחץ

אין אדם שלא רוצה להחזיר את הגלגל לאחור, לחזור לגיל הנעורים, בו הוא חזק והגוף משתקם מהר מפציעות וחבלות, לחזור לגיל בו הנשימה חלקה ומערכות הגוף היו צעירות וחזקות. לעצרנו, אנחנו עדיין לא שם מבחינה טכנולוגית, אבל יש טיפול אחד, שהוא הכי קרוב לזה מכולם! טיפול אנטי אייגינג בתא לחץ.

הקליניקה שלנו – מרכז שאנן ספיריט

נמצאת בכתובת העשור 6, פרדס חנה – כרכור

שעות פעילות:
ימי א’-ה’:  9:00 עד 21:00
יום שישי:  9:00 עד 14:00

לקביעת תורים השאירו פרטים באתר או התקשרו – 052-7826671

מיקום נוח: תא הלחץ ממוקם בפרדס חנה-כרכור ונגיש לצירי תנועה ראשיים: כבישים 2, 4, 6 ו- 65 ובנוסף קרוב לתחנת הרכבת של פרדס חנה-קיסריה.

אבזור: תא הלחץ מאובזר בשמיכות, כרית אורתופדית, כרית לרגליים, WIFI,כפתור SOS, ספרים, מנורת קריאה, מתקן להחזקת הטלפון.  חניה חינם במקום.

מעוניין/ת לשמוע עוד על טיפול בתא לחץ?

השאר/י פרטים ונחזור אלייך עם המידע בהקדם

מחירון טיפול בתא לחץ

 • טיפול ניסיון הכולל אבחון + טיפול מלא בן שעה וחצי עולה כ 200 שח (מחיר מוזל להיכרות)
 • טיפול יחיד (לאחר הניסיון) עולה כ 350 שח 
 • כרטיסיית טיפולים בתא לחץ בת 5 טיפולים עולה כ 1600 שח (320 שח לטיפול)
 • כרטיסיית טיפולים בתא לחץ בת 10 טיפולים עולה כ 3000 שח (3000 שח לטיפול)
מה זה בעצם טיפולי אנטי אייג'ינג
מה זה בעצם טיפולי אנטי אייג'ינג

אז מה זה טיפול אנטי אייג'ינג?

טיפול אנטי אייגינג הוא תחום ברפואה העוסק בחקר ההאטה של תהליכי הזדקנות, מערכות החיים של האורגניזם ושל האדם בפרט. הזדקנות מואצת, פוגעת באיכות החיים והכושר הגופני ומקצרת את תוחלת החיים. המונח "אנטי-אייג'ינג" הוא יחסית חדש והוא תוצר של תעשייה ענפה שהתפתחה והחידושים האחרונים במדעי הרפואה והביולוגיה,

טיפולי אנטי אייגינג בשנת 2023

בשנים האחרונות, בעקבות פיצוח הגנום האנושי וגילויים חדשים. ניתן לסייע בהאטה של תהליכי ההזדקנות על ידי ניהול אורח חיים בריא כגון: פעילות גופנית ותזונה וכן שמירה על בריאות נפשית טובה. שימוש בתא לחץ בנוסף לאורח חיים זה, לא רק מזרז את התהליך אלא גם מביא את המטופל לתוצאות הרבה יותר אפקטיביות.

מידע כללי על טיפולים בתא לחץ
מידע כללי על טיפולים בתא לחץ ניתן לשמוע מידע נוסף במרכז שאנן ספיריט בטלפון 052-7826671

טיפול בתא לחץ באופן כללי

טיפול תא לחץ הוא אחד מהטיפולים הפופולרים ביותר במרכז שאנן ספיריט, הוא טיפול היפרברי, המשלב נשימת חמצן בריכוז גבוה עם לחץ אטמוספרי מוגבר. מדובר בגישה טיפולית חדשנית, ההולכת ותופסת תאוצה ברחבי העולם. הניסיון המצטבר והיתרונות שמביאה עמה הרפואה ההיפרברית, כטיפול במצבים רפואיים רבים ומגוונים, מנווטים כיום גם לתחומים של רפואת העור והפלסטיקה ותחומי האסתטיקה והקוסמטיקה. הרפואה ההיפרברית, שאינה אגרסיבית או פולשנית ומתבססת על החמצן הנקי כתרופה טבעית, מספקת כלי מצוין להאטת תהליך ההזדקנות (אנטי-אייג'ינג), שמה שמייחד אותו הוא, שהגוף מחדש את עצמו ללא שימוש בתרופות והליכים פולשניים כלשהם. טיפול בתא הלחץ מפחית את תחושת העייפות ומעלה את רמת האנרגיה.

חכי עם ההזרקות! נסי קודם טיפול בתא לחץ במרכז שאנן ספיריט
חכי עם ההזרקות! נסי קודם טיפול בתא לחץ במרכז שאנן ספיריט

כתוצאה מכך, הגוף מתפקד באופן יעיל יותר והדבר מתבטא בתחושת רוגע, חדות וחיוניות, שיפור בחוסן הגופני, בסיבולת ועוד. תא הלחץ מסייע להגברת ייצור תאי הדם הלבנים ובכך מאפשר את חיזוק המערכת החיסונית, הנלחמת, בין השאר, בחיידקים ונגיפים. החמצן מגיע עם זרם הדם, בין השאר, הישר אל תאי המוח ומסייע בשיפור היכולות הקוגניטיביות, בהן זיכרון, יכולת לימוד, קשב וריכוז, שיפור זמני התגובה וכדומה. מחקרים ראשוניים הראו גם יכולת להאט תהליכי ניוון מוחיים.

השפעות טיפול אנטי אייגינג בתא לחץ על הגוף

טיפול בתא לחץ, מוכח כבר כמה שנים, במחקרים רבים, כיעיל טיפול אנטי אייגינג. בזכת הריכוז הגבוהה של החמצן בטיפול בתא לחץ, היכולת הקוגניטיבית בגוף משתפרת בנוסף הגוף מייצר יותר קולגן מה שגורם לקמטים בעור להיעלם. טיפול זה מחזק את מערכות הגוף (מערכת החיסון, מערכת הראיה, מערכת השלד, מערכת העצבים, מערכת הנשימה וכל שאר מערכות הגוף), בנוסף, הטיפול בתא לחץ, גורם לייצור של תאי גזע חדשים.

טיפול שמחזק את מערכות הגוף
טיפול בתא לחץ זהו טיפול שמחזק את כל מערכות הגוף

הטיפול בתא לחץ גורם לגוף לעבוד בצורה יעילה יותר וכך, מעלה את רמת האנרגיה והחיוניות של הגוף ומטופלים רבים, שבאו לעבור תהליך אנטי אייג ינג, מעידים בעצמם שאורך החיים שלהם ישתפר פלאים בכל אחד אחד מהדברים הללו. עוד דבר קסום שקורה בתא לחץ הוא השיפור בתפקוד המוח, לדוגמא, כמו גבוהה של חמצן שמגיעה למוח גורם למטופל לשיפור הזיכרון, הרגעת סטרס, חדות מחשבה ושיפור הבנת הסובבים אותו ועוד.

כמה טיפולים צריך בתא לחץ לטיפול אנטי אייגינג

תהליך טיפול אנטי אייגינג בתא לחץ הוא לא קסם וכמו שבן אדם הולך למכון כושר כמה פעמים בשבוע אותו הדבר בתא לחץ, הרי אתם לא מצפים אחרי פעם אחת במכון כושר לצאת שרירנים. במרכז שאנן ספיריט, כל התחלה של תהליך אנו עושים תשאול מקיף ואבחון של מצבכם, ועל-פי זה יקבע פרוטוקול הטיפול. בדרך כלל, פרוטוקול טיפול אנטי אייגינג, בתור התחלה טיפה אינטנסיבי, האידיאל הוא להגיע 4-5 פעמים בשבוע, למשך כמה שבועות ולאחר מכן להתחיל לרדת בהדרגה. מדובר לפחות ב-40 טיפולים כדי לעבור תהליך מלא ואפקטיבי.

טיפולים בתא לחץ מוגבר במרכז שאנן ספיריט
טיפולים בתא לחץ מוגבר במרכז שאנן ספיריט

כמובן שאפשר להגיע גם פחות פעמים שבשבוע ולא ללכת על האידיאל, אך מעשה זה יגדיל את כמו הטיפולים שתצטרכו ויגרום לטיפול, בסופו של דבר, לעלות יותר, גם בכסף וגם בזמן. כמובן שיש מקרים בהם התהליך יכול להיגמר במספר טיפולים נמוך יותר. את התוצאות ניתן לראות כבר לאחר כמה טיפולים כמובן שמספר הטיפולים משתנה מאדם לאדם לפי כמה משתנים כמו התגובה לטיפול, הקשבה להוראות, גיל וכ'ו.

כמה מילים אחרונות לסיכום

לסיכום, טיפול בתא לחץ כבר שנים מוכח כטיפול נהדר להאטת תהליכי הזדקנות בגופנו (טיפול אנטי אייגינג) ומומלץ לאנשים בכל גיל. מהאמר ניתן ללמוד על ההשפעות של תא הלחץ על גופנו: שיפור יכולת קוגניטיבית, שיפור זיכרון, שיפור חדות המחשבה, חיזוק מערכות הגוף, העלמת קמטים ועוד… טיפול אנטי אייגינג בתא לחץ הוא טיפול אפקטיבי מאוד, נעים וכמעט ללא מאמץ פיזי שומר על גופנו מהזדקנות. 

טיפול חדשני לאנטי אייג'ינג בתא לחץ בלחץ מוגבר
טיפול חדשני לאנטי אייג'ינג בתא לחץ בלחץ מוגבר

פעולות שקורות בגוף בזמן טיפול אנטי אייגינג בתא לחץ:

 • ייצור גבוה של קולגן – העלמת קמטים
 • חיזוק כל מערכות הגוף
 • שיפור היכולת הקוגניטיבית
 • שיפור הזיכרון וחדות המחשבה
 • ניקוי הדם
 • ייצור תאי גזע חדשים
 • העלאת רמת האנרגיה והחיוניות
 • הרגעת סטרס
 • זירוז בניית העצם
 • יצירת תאי דם לבנים רבים חדשים
 • חידוש רקמות במח

כל אלו תורמים ומסייעים לחיזוק הגוף, למניעת מחלות ווירוסים ולהקלה במקרים של מחלות ניווניות כגון אלצהיימר ופרקינסון ועוד!

השפעה של טיפול בתא לחץ לטיפולי אנטי אייגינג
טבלה על השפעות הטיפול בתא לחץ בטיפולי אנטי אייגינג

חשוב לציין, שהטיפולים בתא לחץ אצלנו במרכז שאנן ספיריט, כולל טיפול ניסיון, הם באורך של כשעה וחצי (הזמן האפקטיבי ביותר לטיפול בתא לחץ).

לפרטים נוספים, שאלות וקביעת תורים השאירו פרטים באתר או התקשרו – 052-7826671

לוגו חדש שאנן ספיריט שקוף
במרכז שאנן ספיריט אנו זוכים לשפר חיים של אנשים על בסיס יום יומי ומאחורינו עשרות שנות ניסיון.
טיפולים בשאנן ספיריט

אייפק פלוס היא גישת טיפול עוצמתית, הפועלת על מערכת האנרגיה של הגוף מתוך מטרה לזהות ולנקות מחסומים אנרגטיים, שמהווים מקור חבוי להיווצרותן של בעיות פיזיות, רגשיות או פסיכוסומאטיות.

שהייה בתא לחץ מסייעת לכאבים כרוניים, דלקות, פיברומיאלגיה, ריפוי פצעים, אנטי-אייג’ינג, חיזוק ותחזוק המערכת החיסונית ושאר מערכות הגוף ועוד.

חדר מלח מסייע בטיפול בדרכי הנשימה ומקל על ילדים ומבוגרים, הסובלים מבעיות בדרכי הנשימה כגון אסתמה, ברונכיטיס, COPD, נזלת כרונית, נזקי עישון ומחלות אלרגיות של מערכת הנשימה.

חדש באתר
המלצות מלקוחות
שיפור אורח החיים שלך
חשוב לך?
השאר/י פרטים ונחזור אלייך עם המידע בהקדם